Winnen! 2x SOODY-hoodies van MAFS-Sonny en Dylan
Deze winactie is gesloten. U kunt niet meer meedoen.
Zeg je Married at First Sight, dan zeg je Sonny en Dylan. Dit koppel was vorig seizoen vanaf moment één favoriet bij de kijkers thuis. Ze werden door de wetenschap aan elkaar gekoppeld en vonden bij elkaar de liefde en het geluk. Maar de heren zijn niet alleen succesvol in de liefde, maar ook in hun zaken. Eind 2022 brachten ze hun eigen kledinglijn op de markt, genaamd SOODY. En Story kan twee hoodies naar keuze weggeven!
In Married at First Sight seizoen 7 werden Sonny en Dylan in één klap bekend. Natuurlijk kwam dat omdat hun liefde van het beeldscherm spatte, maar kijkers thuis werden vooral fan van het koppel nadat de uitspraak ‘Ik heb een man’ meerdere keren per aflevering werd herhaald. Vooral Sonny kon zijn verliefdheid wel van de Italiaanse daken schreeuwen.
Soody
De fans waren zó enthousiast en wilden ook na het programma meer van de twee zien. Dus bedachten Sonny en Dylan hun kledinglijn SOODY. SOODY staat voor SOnny en DYlan. Waarom dan twee OO's en niet één? Omdat de twee OO's symbool staan voor de ringen die Sonny & Dylan bij elkaar omdeden tijdens het trouwen. Met hun producten willen ze nog meer liefde verspreiden in Nederland.
‘Ik heb een man’
In hun webshop verkopen ze twee hoodies. Natuurlijk met hun eigen logo erop, maar ook kan de uitspraak ‘Ik heb een man’ niet missen. Verkrijgbaar in groen en zwart en van maat S tot en met XL. En Story mag twee hoodies naar keuze weggeven.
Winnen?
Story geeft 2 hoodies weg! Vul het winformulier in en maak kans.
Wat anderen nu lezen
Hoe gaat het nu met Paula van Married at First Sight?
Geen spat veranderd: zo zag MAFS-Martijn er vroeger uit
Hoe gaat het nu met Maarten uit Married at First Sight?
MAFS afgelopen: Zó blijf je de kandidaten toch volgen
1X Winnen: Iconisch sweatshirt
5X Winnen: Bloedstollende thrillers
1X Winnen: Veelzijdige staafmixer
MAFS-expert Radboud over ongekende mismatch Remco en Paula: 'Pijnlijk'
5x winnen: Drakenbloed voor een gevoelige huid
4x winnen: Vrolijke vlinderhotels