Zo zien de dochters van Tjeerd Oosterhuis en Edsilia Rombley eruit
Tjeerd Oosterhuis en Edsilia Rombley hebben twee prachtige dochtertjes, Imaani en Aisa-Lynn. Zó zien de meisjes er tegenwoordig uit.
Dochters
Het muzikale echtpaar trouwde in 2006. Vier jaar later werd hun liefde bezegeld met de geboorte van Imaani. In 2013 beviel Edsilia van Aisa-Lynn. De zangeres geeft eerlijk toe dat het moederschap haar soms best zwaar valt. "Sommige vrouwen doen alsof het niks is, net als bevallingen. Nou, ik poepte ze er echt niet zo uit. En als ik na een lange avond in het theater 's nachts door die kleine om 2, 4 en 6 uur uit mijn bed word geterroriseerd, dan breekt dat je op. Mijn stem is ook heel gevoelig voor slaaptekort," zegt Edsilia in een interview met het AD. "Aan de andere kant zijn de clichés waar. Het is zo leuk om jezelf en je man terug te zien in zo'n kleintje, om een zoen te krijgen van zo'n lief meisje. Eigenlijk mag ik ook niet klagen: ik heb twee mooie, gezonde kindjes op de wereld gezet."
Geen derde
Na de geboorte van Aisa-Lynn, was het gezin voor het sterrenkoppel compleet. Tjeerd en Edsilia houden het bij twee kinderen. "Ik vind het heerlijk om elke avond te zingen, op te treden, mensen blij te maken. Ik heb dat ook echt nodig. Als ik dat niet zou doen, zou ik geen leuke moeder voor mijn dochters zijn", vertelde de zangeres vlak na de geboorte van haar jongste dochter.. "Maar als ik mijn dochters alle aandacht wil geven die ze verdienen, moet er niet een derde kindje bij komen."
Wil je niets meer missen van Story? Neem een abonnement. Profiteer nú van onze speciale zomer-aanbieding: 10 nummers voor slechts €10
Beeld: Peter Smulders
Wat anderen nu lezen
Wat is er gebeurd met seksbommen Tatjana Šimić, Samantha Fox en Sabrina?
Hoe is het nu met Jack Spijkerman?
Slachtoffers The Voice of Holland willen dat ITV-directie aftreedt
Wat is er gebeurd met Bassie en Adriaan?
Married at First Sight-deelnemers samen op pad (maar niet iedereen is erbij)
Edsilia Rombley klapt uit de school over mogelijke comeback Ladies of Soul
Carlo Boszhard over kwakkelende gezondheid: ‘Ik ben nu zelf toe aan onderhoud’
Externe onderzoekers The Voice concluderen: 'Sprake van ongepast gedrag geweest'
Gordon nog steeds 'ondersteboven' van recente verloving met Gavin
RTL komt deze zomer met vervanger voor Jinek en Beau