Zien: zó ziet het huis van Suzan en Freek eruit

Door Redactie
Zien: zó ziet het huis van Suzan en Freek eruit

Hoewel de meeste artiesten in ons land al bijna een jaar lang niet hebben opgetreden, zorgt dat bij veel van hen niet bepaald voor financiële problemen: Marco Borsato, Jeroen van der Boom, Trijntje Oosterhuis en Anouk hebben niet écht de hand op de knip. Het geweeklaag van veel artiesten over hun ‘coronamalaise’ lijkt dan ook zwaar overdreven.

Suzan & Freek

Hoewel vrijwel alle artiesten al bijna een jaar lang niet hebben opgetreden, zorgde dat niet bij iedereen voor financiële malaise. Een verrassend voorbeeld daarvan zijn Suzan & Freek. Het Achterhoekse zangduo én liefdeskoppel brak meer dan twee jaar geleden door met de hit Als het avond is. Intussen gaat het Suzan Stortelder en Freek Rikkerink dusdanig voor de wind dat het stel onlangs voor een bedrag van 995.000 euro een vrijstaande woning in Nederhorst den Berg (gemeente Wijdemeren) kocht.

Beeld: Peter SmuldersBekijk de foto van de woning in Story. Editie 2 ligt nu in de winkel of lees het artikel via Magazine.nl

Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!

Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.