Yolanthe Sneijder-Cabau moet Wesley komende tijd missen
Yolanthe Sneijder-Cabau moet haar geliefde Wesley de komende weken missen. De presentatrice vliegt dinsdag naar Mexico, voor de opnamen van een nieuw seizoen Temptation Island, dat vanaf 4 juni exclusief te zien is op Videoland.
Hectisch jaar
"Dit jaar is een beetje een hectisch jaar", vertelde Yolanthe aan RTL Boulevard. "We woonden in principe in Frankrijk. Toen dacht ik: met 25 vluchten per dag kan ik best veel inplannen. Maar toen gingen we ineens naar Qatar en dan is dat toch wel iets lastiger. Dus we moeten elkaar vaker missen dit jaar."
Xess Xava
Volgens Yolanthe zijn zij en Wesley "het ook wel een beetje gewend" elkaar te moeten missen. "Maar we gunnen het elkaar heel erg en we houden contact op alle manieren, dus het komt goed." Haar zoontje, de 2,5 jaar oude Xess Xava, hoeft Yolanthe niet te missen. De peuter gaat mee naar Mexico, waar vier Nederlandse stellen de ultieme relatietest aangaan.
Beeld: Edwin Smulders | (ANP)
Wat anderen nu lezen
Nienke Plas deelt verdrietig nieuws over haar dochtertje
Georgina Verbaan en meer BN'ers bij protestactie van Extinction Rebellion
Mart Hoogkamer wil tattoo van Bassie & Adriaan op linkerbil
Na scheiding: Art Rooijakkers vecht zich terug uit diep dal
Jaimie Vaes had meer vertrouwen in Yvonne Coldeweijer dan in de politie
Kleindochter brengt gezin Huub Stapel nader tot elkaar
Carrie ten Napel waarschuwt kinderen voor ‘hard werken’
Gemis van dierbaren blijft open wond voor Thérèse Steinmetz
Peter Lusse moet vanuit financiële nood bijklussen als mantelzorger
Fajah Lourens (41) showt babybuik van zwangere dochter (22): 'Begonnen met aftellen'