Willeke Alberti geschrokken van reacties op corona-uitspraken
Willeke Alberti wilde niemand kwetsen of veroordelen toen ze dinsdag haar coronabesmetting besprak. De zangeres vertelt donderdag dat ze sindsdien 'de vreselijkste verwensingen' naar haar hoofd geslingerd krijgt.
'Iemand in mijn omgeving - ik zeg niet wie, want dat vind ik niet netjes - heeft mij toch weten te besmetten. Diegene was niet gevaccineerd. Hoe dom kun je zijn?', liet de 76-jarige eerder in de week in De Telegraaf weten. 'Als je met mij omgaat of werkt, weet je dat ik veelvuldig optreed in verzorgingshuizen. Dan moet je toch wijs zijn en niet ongevaccineerd in mijn buurt komen? Je laat je toch ook inenten tegen bijvoorbeeld de mazelen, pokken of polio?'
Gekwetst
De zangeres zegt in de krant dat het haar spijt dat mensen gekwetst zijn door haar verhaal. 'Dat ik mensen die niet gevaccineerd zijn ’dom’ zou noemen, is blijven hangen, maar dat heb ik beslist zo niet bedoeld. Iedereen moet natuurlijk zelf zijn of haar beslissingen nemen. Daar heb ík niets over te zeggen. Dat het misschien boos overkwam, heeft alles te maken met het feit dat iemand uit mijn privésfeer de ziekte heeft overgedragen. Dat was mijn grote teleurstelling.'
Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Fans geraakt na emotioneel bericht Simon Keizer
Nienke Plas deelt verdrietig nieuws over haar dochtertje
Georgina Verbaan en meer BN'ers bij protestactie van Extinction Rebellion
Mart Hoogkamer wil tattoo van Bassie & Adriaan op linkerbil
Na scheiding: Art Rooijakkers vecht zich terug uit diep dal
Jaimie Vaes had meer vertrouwen in Yvonne Coldeweijer dan in de politie
Kleindochter brengt gezin Huub Stapel nader tot elkaar
Carrie ten Napel waarschuwt kinderen voor ‘hard werken’
Gemis van dierbaren blijft open wond voor Thérèse Steinmetz
Peter Lusse moet vanuit financiële nood bijklussen als mantelzorger