Waylon vindt commotie over leugen 'jammer'
Zanger Waylon vindt het "jammer" dat mensen vinden dat hij heeft gelogen dat hij alle vijf de nummers die hij overweegt voor het Songfestival zelf heeft geschreven. Dat stelde hij in DWDD.
In het programma zingt Waylon de hele week nummers die hij zou kunnen gaan uitvoeren tijdens het Eurovisiesongfestival. Vanavond maakt hij in het programma bekend welke song hij zelf al van tevoren gekozen had voor de Europese liedjeswedstrijd.
Zelf geschreven
Waylon stelde voorafgaand aan de promotieweek in DWDD dat hij alle nummers zelf geschreven had. Dat bleek niet het geval te zijn. Het nummer That’s How She Goes, dat hij woensdagavond zong, is afkomstig van de Amerikaanse muzikant Mitchel Tenpenny. Tenpenny publiceerde het nummer in februari 2015.
Klein
"Het nummer is heel klein uitgebracht”, stelde zijn agent in diverse media. “Dan mag het wel.” Waylon ging verder in DWDD niet in op de kritiek dat hij mensen voor de gek zou hebben gehouden.
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebook pagina!
Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders
Wat anderen nu lezen
Dion Cooper blaast stoom af tijdens vakantie in Frankrijk
Duncan Laurence geen deel van songfestivalevaluatie AVROTROS
Kris Kross Amsterdam zegt 'volmondig ja' tegen songfestival
Mia Nicolai nog steeds aan het bijkomen van songfestivalavontuur
Björn Ulvaeus gaat nadenken over rol van ABBA rondom volgend songfestival
Dion Cooper laat songfestival bezinken op vakantie in Frankrijk
S10 wil commentator worden tijdens Eurovisie Songfestival
Zo laag eindigde Nederland in de halve finale van het Songfestival
Carlo Boszhard vindt dat dit dé oplossing voor een succesvol Songfestival is
Mia Nicolai is van plan 'twee weken te slapen' na overweldigend Songfestival