Voormalig K3-zangeres Kathleen: 'Klaasje is welkom in Zuid-Afrika'
Kathleen Aerts nodigt Klaasje van harte uit om bij haar thuis langs te komen in Zuid-Afrika als ze straks gestopt is met K3. Dat zegt de voormalig K3-zangeres tegen Het Laatste Nieuws.
'De afgelopen jaren heeft ze een fantastische invulling gebracht in K3, en ik wens haar heel veel succes bij al het nieuws dat ze gaat ondernemen', reageert Kathleen op het nieuws dat Klaasje bezig is aan haar laatste jaar bij K3. 'Misschien heeft ze nu eindelijk eens tijd om ons te komen bezoeken in Zuid-Afrika.'
Vertrek Klaasje
Kathleen maakte onderdeel uit van de originele bezetting van K3 en stapte in 2009 uit de meidengroep. Zij werd destijds vervangen door Josje. Miguel Wiels, vaste componist van K3, noemt het vertrek van Klaasje jammer. 'Met spijt in het hart zie ik haar vertrekken. Het is jammer dat ze gaat, want we konden het goed vinden met elkaar', zegt hij.
Mannelijke opvolger
De tekstschrijver is enthousiast over het idee dat Studio100 openstaat voor een mannelijke opvolger van Klaasje. 'Als we naar de maatschappij kijken, kunnen we ons niet meer beperken tot een meiden- of jongensgroep. Het kan best avontuurlijk worden. We hebben geen voorkeur voor een jongen of een meisje, maar we gaan op zoek naar talent. Iemand die perfect blendt met Hanne en Marthe, om zo op iets te komen dat magie uitstraalt.'
Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
4 redenen waarom Boerderij van Dorst een succes is
Mogen de kandidaten van Het Perfecte Plaatje hun camera's houden?
Ellen ten Damme nuchter over borstkanker, maar: 'Moeilijkste is het je moeder vertellen'
Ook Edwin Rutten, Ad Visser en Frits Barends in Beter Laat Dan Nooit
Frans Bauer deelt kiekje van toen hij elf jaar was: 'Mooie herinnering'
Soy Kroon vertelt openhartig over verleden met drugsgebruik
Gehaktballen Dries Roelvink 'rollen goed over de toonbank'
220.000 afhakers bij tweede aflevering talkshow Marcel & Gijs
Jurre Geluk gaat pornofilm opnemen in directiekamer BNNVARA
'Olcay Gulsen heeft 100.000 euro schuld terugbetaald aan ex-schoonmoeder'