Toppers willen wereldrecord vestigen
De Toppers willen dit jaar een wereldrecord vestigen tijdens hun Toppers in Concert-shows. Tijdens het voorprogramma moet het wereldrecord canon zingen worden gevestigd, maakte de organisatie dinsdag bekend.
Canon
Onder leiding van Danny de Munk moet het publiek in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam komend weekeinde "een stevig wereldrecord" gaan neerzetten. Om de stembanden op te warmen worden de Toppers-fans ingedeeld in drie zones, die tegelijkertijd hetzelfde liedje zingen, maar ieder op een eigen moment beginnen. Na drie avonden hebben ruim 200.000 mensen in canon gezongen.
Jan Smit
De Toppers, die dit jaar voor het eerst tijdens de hele show worden bijgestaan door Jan Smit, roepen bezoekers op ruim op tijd in het stadion te zijn zodat ze het "unieke moment" niet missen. René Froger, Jeroen van der Boom, Gerard Joling en Jan staan vrijdag-, zaterdag- en zondagavond in het Amsterdamse stadion.
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!
Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Beeld: Edwin Smulders | (ANP)
Wat anderen nu lezen
Van 1990 tot 2023: Linda de Mol door de jaren heen
Wat is er gebeurd met seksbommen Tatjana Šimić, Samantha Fox en Sabrina?
Hoe is het nu met Jack Spijkerman?
Slachtoffers The Voice of Holland willen dat ITV-directie aftreedt
Wat is er gebeurd met Bassie en Adriaan?
Married at First Sight-deelnemers samen op pad (maar niet iedereen is erbij)
Edsilia Rombley klapt uit de school over mogelijke comeback Ladies of Soul
Carlo Boszhard over kwakkelende gezondheid: ‘Ik ben nu zelf toe aan onderhoud’
Externe onderzoekers The Voice concluderen: 'Sprake van ongepast gedrag geweest'
Gordon nog steeds 'ondersteboven' van recente verloving met Gavin