- Liefde
Toch nog aan de vrouw? Mark Rutte sluit kinderen niet uit
Mark Rutte (54) is de eeuwige vrijgezel van ons land, maar hij lijkt toch open te staan voor een nieuwe liefde. De demissionair premier heeft zijn kinderwens nog niet vaarwel gezegd.
De VVD-leider schoof gisteravond aan bij Shownieuws als onderdeel van zijn campagne. Eerder die dag werd het Jeugdjournaal-debat uitgezonden, waardoor er al snel een persoonlijk onderwerp aan bod kwam. 'Vind je het niet jammer dat je geen kinderen hebt?', vroeg de vileine Albert Verlinde aan de demissionair premier. 'Op dit moment heb ik ze nog niet,' antwoordde hij, waarmee hij duidelijk maakt dat de optie er wat hem betreft nog wel is.
Oudere vader
Rutte mist kinderen op dit moment niet. 'Ik vind het wel heel leuk om les te geven op een middelbare school voor een paar uur in de week, als vrijwilliger,' gaf hij toe. Bovendien speelt er nog iets anders een rol: zijn leeftijd. 'Mijn vader was 57 toen ik geboren werd. En dat betekent wel dat de kans aanwezig is dat je jouw vader vrij jong verlies. Ik was 21 toen mijn vader overleed. Dat moet je wel incalculeren als je wat ouder vader zou worden, dat je kinderen jou wat minder lang zullen meemaken.'
Kinderen niet plannen
Op de vraag of leeftijd hem tegenhoudt antwoordde hij: 'Je kunt dat niet gaan plannen. Ik sta wel in het leven van 'we zien wel wat er komt'. In je werk moet je dingen strak plannen, maar als je dat in je privéleven ook gaat doen...'
Gemis van een partner
De demissionair premier deed onlangs in Story een boekje open over zijn vrijgezellenbestaan. ‘Mijn dagelijkse leven is zo druk dat ik voor mijn gevoel nauwelijks tijd zou hebben voor een vaste relatie. Ik heb een grote vriendenkring die ik graag opzoek, maar ik vind het na een drukke werkweek ook heerlijk om alleen te zijn. Om achter de piano te kruipen of een goed boek te lezen. Maar natuurlijk, op sommige momenten mis ik die partner ook wel. Bijvoorbeeld rond het overlijden van mijn moeder of na een dag waarop ik lastige besluiten heb moeten nemen om corona tegen te gaan.’
Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Zo ziet het liefdesleven tv-kok Hugo Kennis eruit
Blij nieuws! Floor Jansen in verwachting van tweede kindje
Leuk babynieuws! De vriendin van Roy Donders is bevallen
Zó ziet de vriend van Everon Jackson Hooi eruit
Zó ziet de vrouw van zanger Nielson eruit
Desiree uit B&B Vol Liefde: ‘Weet niet wat ik fout heb gedaan’
Dit zijn de codewoorden die Kate Middleton gebruikt als haar kinderen stout zijn
Gerard Joling jaloers op liefdesleven showbizzcollega: ‘Wat zij hebben, zal ik nooit krijgen...’
Ronnie Tober en zijn Jan stralen op hun grootse liefdesfeest
Geweldig nieuws! Robin Martens zwanger van tweede kindje