Radio 538 zwaar onder vuur na mislukte 'grap' met Maan
Radio 538 ligt zwaar onder vuur door een uit de hand gelopen 'grap'. De zender liet Maan de Steenwinkel begin november zo schrikken dat ze in huilen uitbarstte. De dj's zetten een streaker in tijdens het optreden van de zangeres. ''Ongelooflijke prutsers”, reageert zanger Tim Knol op Twitter. Hij roept op om de zender te boycotten.
Streaker
De streaker was door Frank Dane en zijn collega’s geregeld. Maan vond het niet grappig en begon van schrik te huilen. ''Ik schrok zo erg. Er zat opeens een naakte piemel voor m’n gezicht. Ik was al een beetje zenuwachtig voor het optreden”, zegt de 20-jarige zangeres tegen De Telegraaf.
Boycot
De dj’s boden Maan na de actie hun excuses aan, maar Tim vindt dat niet genoeg. ''Zo met artiesten omgaan. Niemand moet meer naar die kut radiozender gaan om zijn liedje te promoten. Flikker op.''
Beeld: Peter Smulders | ANP
Wat anderen nu lezen
Kees van Kooten wil niet reageren op overlijden Wim de Bie
Edwin Spee weduwnaar van Bibian Mentel, gaat trouwen
Cabaretier en schrijver Wim de Bie (83) overleden
ITV na klachten van The Voice-slachtoffers: 'Update volgt zodra het kan'
Yvon Jaspers over haar gewonde hond: 'Kritieke dagen nog niet voorbij'
Chantal Janzen sneert naar Arjen Lubach in Beat The Champions
Johnny de Mol bij Humberto open over Linda de Mol en Jeroen Rietbergen
Slachtoffers The Voice noemen totale radiostilte: 'Erg pijnlijk'
De opvolger van Claudia de Breij: Déze BN'er gaat de oudejaarsconference 2023 verzorgen
Johnny de Mol over einde HLF8: 'Extra zuur na alles wat is gebeurd'