- Hazes
Rachel Hazes 'verheugd' met winst rechtszaak tegen Coldeweijer
Rachel Hazes is 'verheugd' met de winst van haar zaak tegen Yvonne Coldeweijer. Dat laat ze via haar advocaat weten in reactie op de uitspraak van maandag.
Coldeweijer moet van de rechter een video waarin zij 'kwetsende' uitspraken over Hazes doet verwijderen en hier bovendien een rectificatie voor plaatsen. Ook mag Hazes door Coldeweijer in haar berichtgeving geen 'gecremeerde kroket' meer worden genoemd.
Hazes vindt dat er met deze uitspraak 'paal en perk wordt gesteld aan het verspreiden van kwetsbare en onware roddels'. 'De tegenpartij gaf aan in de rechtbank 'dat je sommige dingen met een korreltje zout moet nemen'. Ik vind dus van niet en ik hoop dat ik een voorbeeld ben voor andere mensen.'
Geen contact
Ze had de zaak aangespannen omdat ze voor elkaar wilde krijgen dat Coldeweijer een video rectificeert waarin zij uitspraken doet over de rol van Hazes bij het uitlekken van een persoonlijke brief van haar zoon André Hazes aan diens ex Sarah van Soelen. Coldeweijer beweerde dat de vermeende rol van Hazes in het uitlekken van die brief de reden is dat moeder en zoon momenteel geen contact hebben. De rechter oordeelde dat Coldeweijer de beschuldigingen niet waar kan maken en dat deze 'onnodig grievend' zijn.
Rectificatie
De Coldeweijer moet de desbetreffende video offline halen en binnen 48 uur na de uitspraak een rectificatie plaatsen op Instagram.
Bron: ANP
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Erica Meiland waarschuwt Monique Westenberg voor André Hazes
Hint André Hazes hiermee op een gevolg van documentaire?
Rechtbank beslist: Coldeweijer moet video verwijderen én mag Hazes geen kroket noemen
Rechter oordeelt in 'kroketzaak' tussen Hazes en Coldeweijer
André Hazes danst met zoontje op verjaardagsfeest
Hoera! André Hazes is jarig: 'Dit jaar wordt alles anders'
Roxeanne Hazes zingt alleen voor zoontje nog muziek van vader
André Hazes over rechtszaak erfenis: 'Ik werk voor mijn eigen centjes'
Angela de Jong heeft medelijden met André Hazes: 'Dit wens je je ergste vijand niet toe'
André Hazes over gezin: 'Pijnlijk dat het zo gaat in onze familie'