Nicolette van Dam verkozen tot Mama of the Year: 'Waar het écht om draait is mijn gezin'

Door Redactie
Nicolette van Dam verkozen tot Mama of the Year: 'Waar het écht om draait is mijn gezin'

Een groot compliment voor Nicolette van Dam. De mama van Lola-Lily en Kiki-Kate is donderdag door het tijdschrift Fabulous Mama verkozen tot Mama of the Year.

'Er gebeuren zulke gave en gekke dingen in m’n leven. Maar dat is allemaal betrekkelijk. Waar het écht om draait en waarvoor ik pas écht leef, dat is mijn gezin', schrijft Van Dam. 'Alle complimenten zijn leuk maar het mooiste is als je kinderen zeggen ‘Mama, je bent de beste en liefste’. Vandaag heb ik de titel ‘Mama of the Year’ gekregen van Fabulous Mama en voel me enorm vereerd.'

Papa of the Year

Jim Bakkum won de prijs van Papa of the Year. Samen met Bettina Holwerda heeft hij dochtertjes Molly en Posy en zoontje Lux. De prijs voor Talent Mama of the Year gaat naar Miljuschka Witzenhausen, die moeder is van zoontje Rembrandt en dochter Felina.

Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders

Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.