- Hazes
- Liefde
Monique schrijft lieve woorden over André
Na alle berichten over een mogelijke breuk tussen André en Monique, lijkt alles nu weer koek en ei te zijn. Monique Westenberg laat via Instagram blijken trots te zijn op de zanger. André Hazes gaf afgelopen dagen een aantal grote live-shows in Ahoy.
Peptalk
“De avond nadert, de zenuwen stijgen. Naar dit moment heb jij maanden toegeleefd en keihard voor gewerkt. Samen met jouw fantastische band”, schrijft Monique bij een foto van André op het podium.
“De lichten zijn gedimd, een peptalk, een knuffel, oortjes gaan in. Nog even en dan… SHOWTIME! Daar sta je vol zelfvertrouwen. Want zelfvertrouwen is niet het podium op gaan en denken dat je beter bent dan een ander. Zelfvertrouwen is dat podium pakken en weten dat je jezelf niet hoeft te vergelijken met een ander. Rock the stage! (En hopelijk kan ik je na deze dagen weer achter het behang vandaan halen) ❤️”
Succes
Die woorden hebben André duidelijk goed gedaan. Zijn shows blijken namelijk een groot succes. "Zo voldaan. Morgen de laatste. KAMAAAAAAAAAN!", schrijft Hazes bij een filmpje van zijn optreden.
Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!
Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Hint André Hazes hiermee op een gevolg van documentaire?
Rachel Hazes 'verheugd' met winst rechtszaak tegen Coldeweijer
Rechtbank beslist: Coldeweijer moet video verwijderen én mag Hazes geen kroket noemen
Rechter oordeelt in 'kroketzaak' tussen Hazes en Coldeweijer
André Hazes danst met zoontje op verjaardagsfeest
Hoera! André Hazes is jarig: 'Dit jaar wordt alles anders'
Roxeanne Hazes zingt alleen voor zoontje nog muziek van vader
André Hazes over rechtszaak erfenis: 'Ik werk voor mijn eigen centjes'
Angela de Jong heeft medelijden met André Hazes: 'Dit wens je je ergste vijand niet toe'
André Hazes over gezin: 'Pijnlijk dat het zo gaat in onze familie'