MAFS-Martijn is aan het daten: 'De eerste stapjes zijn gezet'
Cupido heeft toch eindelijk raak geschoten bij veel besproken Married At First Sight-deelnemer Martijn. De charmeur verklapt in een interview met RTL Boulevard dat hij 'volop aan het daten is'.
Na een mislukt huwelijk met Nicole probeert Martijn in de Married At First Sight-aflevering van gisterenavond tevergeefs Paula én Patricia aan de haak te slaan. Toch blijkt vandaag dat de casanova nu zelf van de liefdesmarkt is. Martijn heeft buiten het bereik van de experts zelf de liefde gevonden.
Eerder werd Martijn in Brabant gespot waar hij zich samen met andere MAFS-deelnemers onderdompelde in het carnavalsfestijn. 'Ik was uitgenodigd door seizoen zeven en dat vond ik hartstikke leuk, want ik vierde die dag toch carnaval in Den Bosch en dan sluit ik mooi aan.' Ook MAFS-Paula was van de partij, maar volgens flamboyante Martijn speelt er niks tussen de twee. 'Ik heb met iedereen een hele leuke band. Ook met Remco ook met Maarten en Wichian. Ik heb heel fijn met iedereen altijd gesproken en dus ook met Paula.'
Daten
Ondanks een mislukt huwelijk en de helse huwelijksreis in Puglia is Martijn het geloof in de liefde niet verloren. 'Ik ben volop aan het daten met een hele leuke dame... Het mag nog geen naam hebben tot de volgende stap, maar de eerste stapjes zijn gezet.'
Bron: RTL Boulevard
Maak voordelig kennis met Story en kies een proefabonnement. Scoor 4 nummers voor €6,99 via Kiosk.nl
Of word lid van Story voor maar €2,30 per maand!
Wat anderen nu lezen
Jeroen Jansema heeft spijt van deelname aan Married at First Sight
Koning probeert Amalia klaar te stomen zoals Beatrix bij hem deed
Guus Meeuwis had depressieve gevoelens in coronatijd
MAFS-Robin stapt (weer) in het huwelijksbootje met grote liefde
Oude MAFS-bekende duikt op in Lang Leve de Liefde
Dit is de leuke vriend van acteur Thomas Cammaert
Sarah Ferguson geniet na van kroningsconcert
MAFS-Martijn over liefdesleven: ‘Het is allemaal nog heel pril’
Presentatrice Natasja Froger over haar moeder: 'Zo dankbaar dat ik haar nog heb'
Martien Meiland weigert naar huisarts te gaan