Lucille Werner pleit voor terugkeer ‘Lingo’ voor ‘nieuwe Nederlanders’
Lucille Werner pleit nogmaals voor de terugkeer van Lingo, de spelshow die zij jarenlang presenteerde. Volgens de presentatrice is het woordspelletje “dé oplossing voor alle nieuwe Nederlanders die in dit prachtige land wonen en de taal dus heel snel meester moeten worden”. Dat zei ze in RTL Boulevard.
‘Spel(l)enderwijs’ Nederlands leren
Lucille reageerde op minister Wout Koolmees van Integratie, die maandag zei dat de inburgering van nieuwkomers op de schop gaat en dat taal belangrijker wordt. “Idee: breng Lingo terug! Ooit leerden nieuwkomers spel(l)enderwijs elke dag Nederlands. #oplossing”, twitterde de presentatrice gisteren.
‘Belangrijk programma’
“Ik wil eigenlijk de minister een oplossing aanreiken en dat is Lingo weer op de buis”, legde Lucille uit in RTL Boulevard. “Want Lingo is een heel erg belangrijk programma, altijd geweest als het gaat om de kennis van de Nederlandse taal. Het is heel laagdrempelig en voor een heel breed publiek toegankelijk.”
Lucille van de partij
Het maakt Lucille niet uit welke zender Lingo uitzendt, “het is gewoon belangrijk dat het er weer komt”. Wel is ze duidelijk over wie het spelletje, dat in oktober 2014 van de buis verdween, moet presenteren. “Lingo en ik zijn eigenlijk met elkaar getrouwd. We liggen nu een beetje in scheiding, maar als het zover komt dan hertrouw ik weer.”
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Beeld: ANP
Wat anderen nu lezen
MAFS: definitief over tussen Martijn en Nicole: 'Deze match is een giftige combinatie'
Nieuw reisprogramma met Floortje Dessing over relatie tussen mens en dier
Noortje Herlaar had moeite om voor zichzelf op te komen bij vervelende auditie
Leo Blokhuis zou graag weer samenwerken met Matthijs van Nieuwkerk: ‘Onderzoek afwachten’
Zangeres Maan heeft tijd voor zichzelf nodig na drukte Vrienden van Amstel Live
Jada Borsato geeft haar Instagramvolgers advies uit eigen ervaring over neppe vrienden
Jaap Reesema moet op kilo's blijven letten: 'Ben een mega-jojo'
Familie Meiland wenst Nadège veel sterkte voor operatie
Songfestivalzangeres Heddy Lester (72) overleden
Songfestivalseizoen begint met loting voor halve finales