Liza Sips pakt uit met verjaardag voor 3-jarig zoontje
Jonah, het zoontje van actrice Liza Sips en haar verloofde Ralph Manheim, mocht vorige week drie kaarsjes uitblazen. Dit weekend deed hij dat óók, maar dan van een super-de-luxe taart die speciaal voor hem is gemaakt.
De actrice haalde alles uit de kast voor de derde verjaardag van haar zoontje, dat dit weekend uitgebreid werd gevierd met familie en vrienden. Het jochie werd in de watten gelegd met een enorme taart in Lego-stijl. 'Wij vierden de verjaardag van onze zoon. En wat was het LEUK!', laat Liza weten op Instagram.
Stop de tijd
De trotse moeder kan nauwelijks geloven dat haar zoon alweer drie jaar oud is. 'Volgend jaar naar school,' schrijft ze. 'Hoe dan.' Toch kan ze zich haar leven niet voorstellen zónder Jonah. 'Aan de andere kant heb ik het idee dat ik hem al jaaaaaren ken!'
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Beeld: Peter Smulders
Wat anderen nu lezen
Romantiek viert hoogtij voor Nicolette van Dam en echtgenoot Bas Smit
BBB-politica Caroline van der Plas neemt pas op de plaats na overwinning: ‘Mijn zoons maken zich zorgen’
Moeder vermeend Borsato-slachtoffer doorbreekt stilzwijgen: ‘Marco heeft mijn dochter níét willen beschadigen’
Dirk Zeelenberg woont samen met nieuwe liefde
Onderscheiding voor Hans Kazàn: goochelaar benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau
Dit wil je zien: zo zag Martien Meiland er vroeger uit
Dit is wanneer Gordon en Gavin gaan trouwen
Jandino Asporaat reageert op kritiek na zijn uitspraken over de maanlanding en 9/11
Dopinggebruik blijft kleven aan Dwayne Johnson
Leuk liefdesnieuws: Gordon gaat trouwen met grote liefde Gavin