Linda de Mol maakt excuses voor iets uit haar verleden
Linda de Mol heeft spijt van een opmerking over de overgang die ze tien jaar geleden in de talkshow Pauw & Witteman maakte.
Linda de Mol noemde destijds de overgang 'geen sexy onderwerp' en daarmee ongeschikt om een hele LINDA. aan te wijden, maar komt daar nu op terug.
'Even voor de goede orde: als ik een rijtje ‘sexy onderwerpen’ zou moeten verzinnen, zit de overgang daar nog steeds beslist niet bij, maar het spijt me oprecht dat ik door die ondoordachte opmerking eruit te flappen het onderwerp misschien in een taboehoek geduwd heb waar het zeker niet thuishoort', schrijft De Mol in de editorial van het aprilnummer van LINDA., waarvan het thema 'helse hormonen' is.
Hormonale klachten
Volgens De Mol komt het onderwerp overgang 'gelukkig' steeds meer uit de taboesfeer, maar geldt dat niet voor hormoontherapie. Zelf heeft de presentatrice ook last van hormonale klachten. Dat begon nadat ze stopte met het slikken van pil. 'Geen zweetaanvallen, maar rare hartkloppingen en werkelijk geen nacht waarin ik ononderbroken een uur of zes kon slapen. En de blaasontstekingen, de haaruitval en de chronische vermoeidheid', zo somt ze haar klachten op.
Minder klachten
Dankzij een oestrogeengel in combinatie met progesteron verdwenen de meeste ongemakken. 'Ik voel me prima, slaap door het progesteron een stuk beter (al zijn er wel omstandigheden geweest die me helaas toch nog uit mijn slaap hielden) en mijn haar, huid, blaas en hart glanst, plast en klopt weer als vanouds.'
Bron: ANP
Maak voordelig kennis met Story en kies een proefabonnement. Scoor 4 nummers voor €6,99 via Kiosk.nl
Of word lid van Story voor maar €2,30 per maand!
Wat anderen nu lezen
Van 1990 tot 2023: Linda de Mol door de jaren heen
Zoon over situatie Linda van Dyck na hersenbloeding: ‘Ze knokt zich door het leven’
Kijkers boos om 'wereldvreemde' opmerking Linda de Mol in Miljoenenjacht
Johnny de Mol bij Humberto open over Linda de Mol en Jeroen Rietbergen
Johnny de Mol over einde HLF8: 'Extra zuur na alles wat is gebeurd'
De Verraders: onverwachte exit drijft verraders tot paniek!
Ex-producer John de Bever doet een boekje open: 'Ik zie een andere John dan degene die ik kende'
Kunstenares Katinka Simonse uit De Verraders doet aangifte van bedreiging
Zoet! Vivé Meiland zet haar eerste stapjes
Man John de Bever bang voor eenzaamheid: ‘Hebben verder niets’