Janet Jackson openhartig over depressie
Popicoon Janet Jackson vertelt in tijdschrift Essence openhartig over haar depressieve jaren. 'Ik heb geworsteld met depressie, het was intens', schrijft de 52-jarige zangeres.
Jackson zegt als dertiger last te hebben gehad van weinig zelfvertrouwen en eigenwaarde. Die gevoelens kwamen volgens haar mogelijk door haar kinderjaren, de onmogelijk hoge standaarden waar ze niet aan kon voldoen en seksisme en racisme. Ook als veertiger zegt ze vaak zelf-ondermijnende gedachten te hebben gehad die haar tot wanhoop dreven.
Geluk en rust
Uiteindelijk zegt Jackson haar geluk en rust gevonden te hebben in God, de mensen om haar heen en vooral haar tweejarige zoontje. Haar zoontje in haar armen houden noemt ze haar 'ultieme geluk'.
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Bron en beeld: ANP
Wat anderen nu lezen
Dirk Zeelenberg woont samen met nieuwe liefde
Onderscheiding voor Hans Kazàn: goochelaar benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau
Dit wil je zien: zo zag Martien Meiland er vroeger uit
Dit is wanneer Gordon en Gavin gaan trouwen
Jandino Asporaat reageert op kritiek na zijn uitspraken over de maanlanding en 9/11
Dopinggebruik blijft kleven aan Dwayne Johnson
Leuk liefdesnieuws: Gordon gaat trouwen met grote liefde Gavin
Vriendin van Jan Dulles plaatst emotioneel bericht op Instagram
Suzan Stortelder trots op wat ze heeft bereikt met Freek Rikkerink
Xander en Sophie de Buisonjé stevenden af op een scheiding