Inbraakpoging gedaan bij Georgina Verbaan: 'Het staat allemaal op camera'
Bij het huis van Georgina Verbaan is een poging tot inbraak gedaan. Dat laat de actrice weten op Twitter. Ze zegt dat de 'voordeur-intrappers' goed op een bewakingscamera te zien zijn.
'Hey, voordeur-intrappers. Ik zie dat jullie weer langs geweest zijn want het staat allemaal op camera', schrijft de 41-jarige. 'Wat zit mijn deur goed dicht hè? Fijn ook dat er veel omhooggekeken werd want zo konden we goed onder het petje kijken.'
Verbazing
Haar volgers reageren vol verbazing en medeleven op het incident. 'Ik snap niet waarom je nu zou gaan inbreken als werkelijk iedereen thuis is!', vervolgt Verbaan in de reacties. Ook zegt ze dat ze al een slecht voorgevoel had, maar dat ze niet bang was. 'Ik maak je af als je mijn huis inkomt. (Tenzij het gebeurt als ik lekker lig te slapen, dan waarschijnlijk niet. Haha).'
Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Slachtoffers The Voice noemen totale radiostilte: 'Erg pijnlijk'
De opvolger van Claudia de Breij: Déze BN'er gaat de oudejaarsconference 2023 verzorgen
Johnny de Mol over einde HLF8: 'Extra zuur na alles wat is gebeurd'
Zo zag Erica Meiland er vroeger uit
Romantiek viert hoogtij voor Nicolette van Dam en echtgenoot Bas Smit
BBB-politica Caroline van der Plas neemt pas op de plaats na overwinning: ‘Mijn zoons maken zich zorgen’
Moeder vermeend Borsato-slachtoffer doorbreekt stilzwijgen: ‘Marco heeft mijn dochter níét willen beschadigen’
Dirk Zeelenberg woont samen met nieuwe liefde
Onderscheiding voor Hans Kazàn: goochelaar benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau
Dit wil je zien: zo zag Martien Meiland er vroeger uit