Immanuele Grives over twee weken voor rechter
Actrice Immanuelle Grives en twee Amerikaanse medeverdachten moeten over twee weken voor het eerst voor de rechter verschijnen. Op 19 september wordt hun zaak over drugshandel op het dancefestival Tomorrowland nog niet inhoudelijk behandeld, het is een zogeheten pro-formazitting.
De actrice werd op 21 juli aangehouden. Volgens het Openbaar Ministerie had ze xtc-pillen, MDMA, cocaïne en ketamine in haar bezit. Op haar logeeradres werden nog veel meer drugs aangetroffen, ook amfetamine, GHB en cannabis.
Nieuwe rol
Grives heeft verklaard dat ze drugs verkocht als voorbereiding op een nieuwe rol, maar daar heeft het OM geen boodschap aan. Ze wordt verdacht van drugshandel.
Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
B&B Vol Liefde-Debbie laat trots haar babybuik zien
BN'ers reageren verdrietig door overlijden Wim de Bie
Ap Kebab terug in hitserie Urk!
Boer Zoekt Vrouw gooit het roer om: dit gaat er veranderen
Kees van Kooten wil niet reageren op overlijden Wim de Bie
Edwin Spee weduwnaar van Bibian Mentel, gaat trouwen
Cabaretier en schrijver Wim de Bie (83) overleden
ITV na klachten van The Voice-slachtoffers: 'Update volgt zodra het kan'
Yvon Jaspers over haar gewonde hond: 'Kritieke dagen nog niet voorbij'
Chantal Janzen sneert naar Arjen Lubach in Beat The Champions