- Liefde
Humberto Tan geeft eerste reactie op vermeende affaire
De geruchten rondom een affaire tussen Humberto Tan en Dionne Stax worden steeds hardnekkiger. De berichten domineren het nieuws. De presentator hield zijn lippen stijf op elkaar, tot nu.
Lees ook: Humberto Tan en Dionne Stax nemen maatregelen
RTL Boulevard
RTL Boulevard heeft een lading aan kritiek gekregen door de geruchten over Humberto en Dionne. Het showbizzprogramma besteedde geen aandacht aan het nieuws. Een vreemde keuze volgens veel kijkers, omdat RTL Boulevard juist het laatste nieuws op entertainmentgebied brengt. "Wat jarenlang dé showbizzrubriek van Nederland was, is definitief verworden tot een zielig pr-apparaat van RTL 4," schreef een kritische columniste van het AD.
Geen commentaar
Gisteravond heeft RTL Boulevard voor het eerst over de kwestie gesproken. Luuk Ikink heeft Humberto Tan een smsje gestuurd of hij iets kwijt wilde over het nieuws. Luuk liet weten dat Humberto er niet op wil reageren. "Hij wil er helemaal niks over kwijt. Ook RTL geeft geen commentaar," aldus de RTL Boulevard-presentator.
Beeld: Peter Smulders | Bron: AD
Wat anderen nu lezen
Blij nieuws! Floor Jansen in verwachting van tweede kindje
Leuk babynieuws! De vriendin van Roy Donders is bevallen
Zó ziet de vriend van Everon Jackson Hooi eruit
Zó ziet de vrouw van zanger Nielson eruit
Desiree uit B&B Vol Liefde: ‘Weet niet wat ik fout heb gedaan’
Dit zijn de codewoorden die Kate Middleton gebruikt als haar kinderen stout zijn
Ronnie Tober en zijn Jan stralen op hun grootse liefdesfeest
Gerard Joling jaloers op liefdesleven showbizzcollega: ‘Wat zij hebben, zal ik nooit krijgen...’
Geweldig nieuws! Robin Martens zwanger van tweede kindje
Dít zijn de man en kinderen van schrijfster Marion Pauw