Groots met een zachte G. concertreeks is weer van start

Door Redactie
Groots met een zachte G. concertreeks is weer van start

Guus Meeuwis is weer begonnen aan zijn hoogtepunt van het jaar: zijn concertreeks Groots met een zachte G. Vrijdag gaf de Brabander de eerste van vier concerten in het Philips Stadion.

Traditiegetrouw heeft Guus een aantal verrassingsoptredens in petto voor zijn bezoekers. Ilse DeLange, Kraantje Pappie en Mental Theo stonden als gastartiesten op het podium. Meeuwis zelf pakte uit met onder meer confetti, ballonnen en Brabantse vlaggen.

Zomercarnaval 

Guus heeft nog lang geen genoeg van zijn "zomercarnaval". Ook volgend jaar staat hij weer in het Philips Stadion, de veertiende editie van Groots met een zachte G vindt plaats op vrijdag 14 en zaterdag 15 juni.

Groots met een zachte G. concertreeks is weer van start

Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.

Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders