Groot verlies voor Bibi Breijman: 'Vandaag is een droevige dag'
Hoewel gisteren Bibi Breijman (29) de winst binnen sleepte bij Het Perfecte Plaatje, is de winst er een met een zwart randje. De zangeres heeft namelijk afscheid moeten nemen van de partner van haar oma.
Rhody was ook nog te zien in het programma zelf, toen de kandidaten een drieluik moesten maken. 'Vandaag is een droevige dag', begint Bibi haar verhaal. 'Zo stond mijn oma een aantal weken geleden nog in haar kracht voor de camera in het perfecte plaatje.'
Prachtige dag
Omdat het een vrij ingrijpende dag was, werd haar oma bijgestaan door haar partner. 'Hij wilde ook heel graag nog een keer het Indisch monument zien.. Ze beleefden samen een prachtige dag.' Maar nog geen week later bleek dat er negen tumoren in zijn hoofd zaten.
Bijzonder verhaal
'Lieve Rhody, wat hebben jij en mijn oma een bijzonder mooi verhaal', sluit Bibi af. 'Ik hoop het ooit op te mogen schrijven. Maar ik hoop vooral dat je een goede muziek installatie hebt daar boven ?? ✨❤️ Heel veel kracht voor jou vandaag lieve oma.'
Bron: Boulevard | Beeld: Brunopress
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Zo zag Filemon Wesselink er vroeger uit
Dit is wanneer we weer kunnen genieten van Het Perfecte Plaatje op Reis
Lil Kleine verlaat NAMAM management voor SPEC van Ali B
Olga Commandeur had problemen met ex-man, maar: ‘Op het moment dat iemand stervende is, doen al die dingen niet meer ter zake’
Peter Gillis legt kwestie dwangsom van één miljoen bij de rechter neer
Tim Hofman blikt terug op ongeluk 20 jaar geleden: 'Alsof ik de dood de hand heb mogen schudden'
Liefde tussen Johan Derksen en John de Mol lijkt voorbij
Zoontje Jan Jaap van der Wal krijgt Vlaams accent: 'Mijn vrouw probeert het Hollandser te krijgen'
Cornald Maas noemt ESF-start 'gunstig', maar ook 'een zware dobber'
Vermeend slachtoffer Marco Borsato geeft verklaring: 'Weet dat het wel waar is'