Gordon heeft 'een van de mooiste horecazaken van Nederland' geopend
Gordon is hartstikke blij met zijn nieuwe hamburgerzaak, dat laat hij weten op Instagram. Als we de foto's mogen geloven, blijkt zijn luxe burgertent nu al een succes.
"Ik durf echt te zeggen dat ik een van de mooiste horecazaken van Nederland heb geopend. Zoveel complimenten over de inrichting en het meubulair", schrijft hij bij zijn foto's op Instagram.
The Wizard of Oz
Het interieur van The Burger Room is geïnspireerd op de film The Wizard of Oz, die dit jaar 80 jaar bestaat. "Het thema staat synoniem voor mijn leven. Ik denk dat ik als klein jongetje zo geïnspireerd ben geraakt door deze film", vertelt Gordon aan Nu.nl tijdens de feestelijke opening van zijn restaurant.
Ondernemen
Naast zingen, presenteren en entertainen, kan Gordon dus ook ondernemen. In 2014 opende hij zijn eerste koffietent in Blaricum. Blushing, zoals de tent heet, werd een groot succes en er volgden algauw twee locaties: een in Amsterdam en een in Rotterdam. In oktober vorig jaar kwam het nieuws naar buiten dat de Rotterdamse Blushing haar deuren moest sluiten.
"Ondernemen is risico’s nemen en dan moet je doorschakelen. We zijn met Blushing bezig om te groeien, maar als er stagnatie inzit, dan moet je dat oplossen en dat heb ik nu gedaan. Ik leg de focus op mijn twee goedlopende zaken in Amsterdam en Blaricum en op andere mooie horecaplannen. Er gaat een deur dicht en er gaat vast weer een raam open", zei Gordon toen in een interview met AD.
Hamburgers
Inmiddels heeft Gordon een nieuwe zaak: The Burger Room. Afgelopen maandag werden de deuren van deze fancy hamburgertent geopend in Amsterdam Zuid. Op Instagram liet hij weten dat zijn restaurant op de 'eerste dag vanaf de eerste seconde' al meteen helemaal vol zat.
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Bron: Instagram, AD, Nu.nl | Beeld: Peter Smulders
Wat anderen nu lezen
Zien: zo zag Britt Dekker er vroeger uit met een donkere coupe
Estavana Polman afwezig bij verjaardag Damián
Angela de Jong sneert opnieuw naar Britt Dekker na giga tv-clash
Realityserie Ruud en Olcay krijgt geen tweede seizoen
BzV-Marnix en Emmie nog altijd gelukkig met elkaar: 'Het huis is nu een stuk minder slordig'
Gijs Rademaker had graag 'met respect' afscheid willen nemen van AVROTROS
Pip Pellens en Pim Wessels in verwachting van eerste kindje
Bruce Springsteen komt ten val tijdens concert Johan Cruijf Arena
Johan Derksen zal niet kunnen genieten van zijn zomervakantie
Jort Kelder openhartig over liefdesleven: 'Ben niet zo goed in relaties'