- Liefde
Geheim huwelijk Michiel Mol en Marlous Mens
Societylievelingen Michiel Mol (48) en Marlous Mens (36) trouwen dit weekend! De schatrijke onder-nemer – een zoon van zakenman Jan Mol, die door zakenblad Quote wordt geschat op 460 miljoen euro – en de mooie dochter van glamourmakelaar Harry Mens geven elkaar in Italië het jawoord, nadat Michiel haar in het Parijse tophotel Plaza Athenée ten huwelijk had gevraagd.
Michiel en Marlous zijn op 3 juni 2015 ouders geworden van dochter Maaike (3), die uiteraard meereist. De familie en vrienden van het bruidspaar worden met speciale vluchten ingevlogen om met elkaar het trouwfeest van het jaar te vieren. Want dat wórdt het: niet alleen zal het alle gasten aan niets ontbreken, ze gaan ook mee naar de Seychellen, de droomarchipel in de Indische Oceaan, ten oosten van het Afrikaanse continent.
Lees het hele verhaal in Story. Editie 23 ligt nu in de winkel.
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Beeld: Peter Smulders
Wat anderen nu lezen
Blij nieuws! Floor Jansen in verwachting van tweede kindje
Leuk babynieuws! De vriendin van Roy Donders is bevallen
Zó ziet de vriend van Everon Jackson Hooi eruit
Zó ziet de vrouw van zanger Nielson eruit
Desiree uit B&B Vol Liefde: ‘Weet niet wat ik fout heb gedaan’
Ronnie Tober en zijn Jan stralen op hun grootse liefdesfeest
Dit zijn de codewoorden die Kate Middleton gebruikt als haar kinderen stout zijn
Gerard Joling jaloers op liefdesleven showbizzcollega: ‘Wat zij hebben, zal ik nooit krijgen...’
Geweldig nieuws! Robin Martens zwanger van tweede kindje
Dít zijn de man en kinderen van schrijfster Marion Pauw