- De Bauers
Frans en Mariska Bauer gaan weer op pad voor reisprogramma
Frans Bauer en zijn vrouw Mariska gaan weer samen op reis. In het reisprogramma De Bauers: Bestemming Onbekend doet het koppel elke week een andere plek aan die ze nog niet kennen, maakte RTL dinsdag bekend.
De Bauers, die al eerder reisprogramma's maakten, komen in het programma terecht op plaatsen waar ze nog nooit van hadden gehoord en ontdekken die op geheel eigen wijze. Waar de zanger en zijn vrouw naartoe gaan, is nog niet bekendgemaakt. Wel houden ze zich aan alle geldende coronamaatregelen.
Verschillende levensstijlen
Het echtpaar heeft zin in het nieuwe programma. 'Na kennis te hebben gemaakt met verschillende culturen op verre reisbestemmingen, hadden wij niet meer het idee verrast te kunnen worden. Niets bleek minder waar! Zelfs dicht bij huis zijn er levensstijlen die ons wisten te verbazen!'
De Bauers: Bestemming Onbekend is vanaf 28 april te zien bij RTL 4.
Beeld: Peter Smulders | ANP
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Feestelijke dag voor de Bauers
Familie Meiland wenst Nadège veel sterkte voor operatie
Frans Bauer bezig met zijn gewicht: 'Wil twintig kilo afvallen'
Erica Meiland waarschuwt Monique Westenberg voor André Hazes
Monsterfusie RTL en Talpa gaat niet door: geen goedkeuring van waakhond
Ex-schoonzoon Dirk nog altijd welkom bij de Meilandjes
Oeps! Martien Meiland veroorzaakt lekkage in nieuw pension
Rik van de Westelaken openhartig over gênante momenten met WIDM-kijkers
Presentator Belgische 'De Slimste Mens' vergeet spelregels tijdens deelname
Dave Roelvink schiet daklozen te hulp en schenkt topmatras