- De Bauers
Frans en Mariska Bauer gaan weer op pad voor reisprogramma
Frans Bauer en zijn vrouw Mariska gaan weer samen op reis. In het reisprogramma De Bauers: Bestemming Onbekend doet het koppel elke week een andere plek aan die ze nog niet kennen, maakte RTL dinsdag bekend.
De Bauers, die al eerder reisprogramma's maakten, komen in het programma terecht op plaatsen waar ze nog nooit van hadden gehoord en ontdekken die op geheel eigen wijze. Waar de zanger en zijn vrouw naartoe gaan, is nog niet bekendgemaakt. Wel houden ze zich aan alle geldende coronamaatregelen.
Verschillende levensstijlen
Het echtpaar heeft zin in het nieuwe programma. 'Na kennis te hebben gemaakt met verschillende culturen op verre reisbestemmingen, hadden wij niet meer het idee verrast te kunnen worden. Niets bleek minder waar! Zelfs dicht bij huis zijn er levensstijlen die ons wisten te verbazen!'
De Bauers: Bestemming Onbekend is vanaf 28 april te zien bij RTL 4.
Beeld: Peter Smulders | ANP
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Frans Bauer vond deelname aan All You Need Is Love eigenlijk verschrikkelijk
Frans Bauer wilde carrière opgeven voor grote liefde Mariska
Goed nieuws voor fans: grote kans dat realityserie De Bauers terugkomt
Kunstenares Katinka Simonse uit De Verraders doet aangifte van bedreiging
Zoet! Vivé Meiland zet haar eerste stapjes
Man John de Bever bang voor eenzaamheid: ‘Hebben verder niets’
Zoon van René Froger scoort rolletje in Goede Tijden, Slechte Tijden
Johnny de Mol bij Humberto open over Linda de Mol en Jeroen Rietbergen
Johnny de Mol over einde HLF8: 'Extra zuur na alles wat is gebeurd'
Leven Danny de Munk voor altijd veranderd na valse beschuldiging van verkrachting