Frank Dane vindt terugkeer op de radio spannend
Frank Dane vindt het behoorlijk spannend om in augustus na een half jaar weer radio te gaan maken. De dj vraagt zich 'een beetje af' of hij het misschien verleerd is.
'Grote kans dat het helemaal de mist ingaat', zei hij woensdag lachend in RTL Boulevard.
Terugkeer
Dane kreeg eind vorig jaar te horen dat zijn ochtendshow bij Radio 538 zou stoppen. Woensdag werd bekend dat de dj een nieuw middagprogramma bij de zender krijgt. Met welk team hij voor de show gaat samenwerken, is nog niet duidelijk. 'We zijn een beetje aan het zoeken wie kan en wil en beschikbaar is.'
Televisie
Dat Dane vanaf augustus van maandag tot en met donderdag weer op de radio is, betekent dat hij minder vaak achter de desk van RTL Boulevard zal staan. 'Goed nieuws voor de Boulevard-kijkers', aldus de dj.
Bron: ANP | Beeld: ANPWil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Montana Meiland geniet van vrijgezellenleven: 'Prima even alleen'
Hier woont Peter Gillis zonder Nicol Kremers
Gezinsuitbreiding bij Tim Douwsma: 'Deze zomer met z'n vieren'
Story's showbizzquiz week 13
Gerard Joling reageert cynisch op trouwnieuws Gordon
Maxime Meiland over alcoholgebruik Martien: 'Als hij heeft gedronken valt hij mannen lastig'
Rechter stelt Maurice de Hond in ongelijk: film en podcast deugen
Peter Pannekoek bevestigt: ook bij mij geen peuters welkom
Jandino Asporaat kritisch na aanval op zijn kinderen
Ernst Daniël Smid geeft weer optreden na hersenoperatie