Familie Meiland op zoek naar ander onderkomen in nieuw seizoen
De Meilandjes, oftewel Martien en Erica, zijn ondanks eerdere berichten toch weer op huizenjacht. De familie liet een poosje geleden weten pas over een paar maanden weer te denken aan een verhuizing, maar aan Shownieuws vertelde Martien Meiland 'op zoek te zijn naar een huis'. En terwijl ze dat doen, wordt de familie gevolgd voor opnames van Chateau Meiland.
De Meilandjes keerden afgelopen zomer terug in Nederland, na hun Franse avontuur, maar het woonplezier op hun boerderij in Hengelo bleek van korte duur. Er zouden problemen zijn rondom het bestemmingsplan, waardoor de familie er snel afscheid van moest nemen.
Zonder Maxime
Mochten Martien en Erica een nieuw 'paleisje' vinden, dan verhuist dochter Maxime niet mee. Zij liet begin januari weten samen te gaan wonen met haar vriend Leroy.
Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Zo zag Erica Meiland er vroeger uit
Martien Meiland gaat boek Maxime tóch lezen
Zo zagen Maxime en Montana Meiland er vroeger uit
Dit wil je zien: zo zag Martien Meiland er vroeger uit
Zoon van René Froger scoort rolletje in Goede Tijden, Slechte Tijden
Johnny de Mol bij Humberto open over Linda de Mol en Jeroen Rietbergen
Johnny de Mol over einde HLF8: 'Extra zuur na alles wat is gebeurd'
Leven Danny de Munk voor altijd veranderd na valse beschuldiging van verkrachting
Martien en Erica leggen samen een ‘perfecte’ tuin aan in Chateau Meiland
Frans Bauer vond deelname aan All You Need Is Love eigenlijk verschrikkelijk