Ex-schoonzoon Dirk nog altijd welkom bij de Meilandjes

Dirk en Montana maakten hun breuk vlak voor het nieuwe jaar bekend. Maar tijd om verdrietig te zijn over het einde van haar relatie, had Montana niet. Ze kocht een huis en ging druk aan de slag met het verbouwen van haar nieuwe pand.

De Meilandjes

'Ik heb een eigen plekje en daar ben ik de afgelopen dagen heel veel in bezig geweest. Allemaal vloerbedekking verwijderd, enzo. Ik ben de laatste tijd veel met mezelf bezig in ieder geval', aldus Meiland aan Shownieuws begin januari. En die uitspraak was frappant.

Dirk bleef in de breuk-post op Instagram namelijk nog hoopvol over een eventuele verzoening in de toekomst. Maar in hetzelfde interview met Shownieuws, liet Montana weten niet veel contact meer te hebben met haar ex. 'Hier en daar heb je nog je dingetjes en daar heb je contact over.'

Blije familie 

Wel bleek al snel dat Dirk nog niet klaar was met de familie Meiland. Hij wenste Montana via social media veel succes in haar nieuwe huisje en kwam in het weekend zelfs nog naar een evenement waar de Meilandjes ook aanwezig zouden zijn. In RTL Boulevard vertelt Martien nu dat Montana en Dirk nog heel goed met elkaar omgaan en de ex-schoonzoon nog graag over de vloer komt bij hem en Erica. 

Geen ruzie

'Ze slaat zich er goed doorheen en ze heeft door het nieuwe huis flink afleiding', aldus zus Maxime aan RTL Boulevard. 'Ze stort zich eigenlijk daar helemaal op en daar krijgt ze toch wel levenslust van.' Dan zegt Martien: 'En ze hebben geen ruzie met elkaar, dus dat scheelt ook!' Erica is zelfs nog met Dirk wezen kijken bij het huis van Montana. 'Dirk heeft nog twee uurtjes meegeholpen. Dus ze zijn gewoon goede vrienden van elkaar, er is niets aan de hand.' 

Zoon

Ouders en zuslief zorgen dus goed voor Montana. Maar ook nog voor Dirk, die toch acht jaar in de familie is geweest. 'Dirk is als een zoon inmiddels.'

Bron: RTL Boulevard 

Maak voordelig kennis met Story en kies een proefabonnement. Scoor 4 nummers voor €6,99 via Kiosk.nl

Of word lid van Story voor maar €2,30 per maand!