Emotionele Yvon Jaspers deelt verschrikkelijk nieuws

Yvon Jaspers en haar gezin gaan momenteel door een verschrikkelijke nachtmerrie.

Yvon Jaspers
© Peter Smulders

Tommy, de bekende hond van Yvon Jaspers is vrijdag tijdens het uitlaten flink te pakken genomen door een andere hond. Op Instagram deelt de presentatrice video's van de gewonde hond terwijl hij trillend op de tafel bij de dierenarts ligt.

Diepe bijtwonden en hechtingen

'Tom is tijdens zijn dagelijkse wandelingetje te grazen genomen door een enorme hond', schrijft Jaspers. 'Minutenlang door de modder gesleurd en uit elkaar gereten. Nu diepe bijtwonden en hechtingen. Onze zoon van 16 liet hem uit en stond er machteloos bij.'

In shock

De Boer zoekt vrouw-presentatrice zegt dat de hond in shock is. Zelf is ze ook ontroostbaar door dit onrecht dat haar viervoeter is aangedaan. 'Tom is in totale shock. Die lieve wijze rustige goedzak moet te veel meemaken op zijn oude dag. Ik kan niet meer stoppen met huilen…'

Verbrijzelde meniscus

De 11-jarige Tommy lag elf weken geleden ook al in de lappenmand om te herstellen van een operatie. Die had hij nodig nadat hij tijdens het stoeien zijn kniebanden had gescheurd. Ook zijn meniscus bleek verbrijzeld. Het betekende dat de hond niet meekon met de draaidagen voor het komende seizoen van Boer Zoekt Vrouw, meldde Yvon toen. Tommy is sinds 2016 in het populaire KRO-NCRV-programma te zien.

Bron: ANP

Maak voordelig kennis met Story en kies een proefabonnement. Scoor 4 nummers voor €6,99 via Kiosk.nl

Of word lid van Story voor maar €2,30 per maand!