- Married at first Sight
Einde huwelijk: Freddy en Sylvia uit MAFS vragen alsnog de scheiding aan
Gisteren was in de ontknoping van Married at First Sight (MAFS) te zien hoe Freddy en Sylvia getrouwd bleven. Toch was er ook meteen slecht nieuws: er is longkanker geconstateerd bij de blondine. En dat maakt dat de twee tot een drastisch besluit zijn gekomen.
Het koppel schoof aan tafel bij Jinek om te laten weten hoe het nu met ze gaat. Gelukkig is het niet alleen maar negatief: het gaat de goede kant op met Sylvia. 'De klieren worden kleiner. Het gaat beter met me.'
Scheiden
Maar wat betreft hun huwelijk moeten ze toch een flinke bom droppen: het stel gaat niet langer door het leven als man en vrouw. 'Fred is er niet vanuit gegaan om met een zieke vrouw te trouwen. Ik vind dit heel erg voor jou.' Toen Sylvia hoorde wat ze had, vond ze het niet eerlijk voor hem. 'Dit overkomt hem ook. Ik heb ook voor Fred de beslissing genomen om de stekker eruit te trekken. Ik vond het voor ons beide niet eerlijk.'
Heel druk
Toch zijn er no hard feelings. 'Met Fred was het ontzettend leuk, maar Fred was ook ontzettend druk, maar dat zag niemand. Na die camera's kreeg ik ook geen rust. Het knopje kon gewoon niet uit.' De twee kunnen nog steeds goed door één deur en hebben een goede verhouding. Dagelijks bellen zit er dan misschien niet meer in, maar ze spreken elkaar heel veel. Freddy legt uit: 'Ik probeer haar ook zo veel mogelijk te steunen. We kunnen heel goed met elkaar over weg.'
Samen blijven
Toch was de bruidegom het liefst gewoon getrouwd gebleven, maar het is niet anders. 'Zij maakt een keuze. Dat accepteer je gewoon. Zij heeft de keuze gemaakt', sluit hij af.
Bron: Boulevard | Beeld: RTL
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Hoe gaat het nu met Paula van Married at First Sight?
Geen spat veranderd: zo zag MAFS-Martijn er vroeger uit
Hoe gaat het nu met Maarten uit Married at First Sight?
MAFS afgelopen: Zó blijf je de kandidaten toch volgen
MAFS-expert Radboud over ongekende mismatch Remco en Paula: 'Pijnlijk'
Hoe is het nu met Stephan en Patricia uit MAFS?
Hoe is het nu met Laura en Cathalijne uit MAFS?
Hoe is het nu met Paula en Remco uit MAFS?
Dus toch: Martijn en Nicole uit MAFS kenden elkaar al voor hun huwelijk
Vlinders in zijn buik: MAFS-François heeft nieuwe liefde