Duncan heeft een vervanger gevonden
Mocht Duncan zich ooit een keertje willen ziek melden, dan weet hij nu in ieder geval wie hij kan bellen. De winnaar van het Eurovisiesongfestival vond namelijk zelf zijn vervanger.
In een video is te zien hoe één van de fans van Duncan het liedje Arcade op een paars fluitje ten gehore brengt. De jongen genaamd Mauro van Roij tovert even later ook nog een ballon tevoorschijn waarmee hij zijn optreden compleet maakt. Duncan kon erg hard lachen om de video en twittert dan ook: "Zo fijn dat ik nu iemand heb gevonden die voor mij kan invallen als ik ziek ben."
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Bron: AD.nl |Beeld: Peter Smulders
Wat anderen nu lezen
MAFS: definitief over tussen Martijn en Nicole: 'Deze match is een giftige combinatie'
Nieuw reisprogramma met Floortje Dessing over relatie tussen mens en dier
Noortje Herlaar had moeite om voor zichzelf op te komen bij vervelende auditie
Leo Blokhuis zou graag weer samenwerken met Matthijs van Nieuwkerk: ‘Onderzoek afwachten’
Zangeres Maan heeft tijd voor zichzelf nodig na drukte Vrienden van Amstel Live
Jada Borsato geeft haar Instagramvolgers advies uit eigen ervaring over neppe vrienden
Jaap Reesema moet op kilo's blijven letten: 'Ben een mega-jojo'
Familie Meiland wenst Nadège veel sterkte voor operatie
Songfestivalzangeres Heddy Lester (72) overleden
Songfestivalseizoen begint met loting voor halve finales