Déze bekende Amerikaanse artiest heeft megavilla van Reinout en Daniëlle Oerlemans gekocht

Door Redactie
Déze bekende Amerikaanse artiest heeft megavilla van Reinout en Daniëlle Oerlemans gekocht

Reinout en Daniëlle Oerlemans hebben hun villa in Los Angeles verkocht. Volgens de Wall Street Journal legde The Weeknd 70 miljoen dollar neer voor hun optrekje in het chique Bel-Air. Dat zou een van de grootste huizendeals van het jaar zijn in Los Angeles.

De krant schrijft dat de Oerlemansen helemaal niet van plan waren het riante huis, dat ze in de afgelopen jaren flink hebben gerenoveerd, te verkopen. De makelaar van de Canadese zanger kende de woning echter en wist daardoor dat het precies was wat hij zocht. Na enige twijfel besloten de televisiemaker en de oud-wielrenster toch op het aanbod in te gaan.

3000 vierkante meter

Het zou gaan om een perceel van ruim 3000 vierkante meter. De villa heeft negen slaapkamers, een spa, binnen- en buitenzwembad, privébioscoop en sportgelegenheid.

Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders

Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.