Deel top 2000 à Go-Go-kijkers mist Matthijs van Nieuwkerk
Vanwege de DWDD-gate presenteert Leo Blokhuis de Top 2000 à Go-Go dit jaar zonder Matthijs van Nieuwkerk, maar met Herman van der Zandt. Ondanks dat sommige kijkers Herman prima te pruimen vinden, hoopt het gros van de fans op een comeback van Matthijs.
Een kijker probeert zelfs '#Matthijsvannieuwkerkterug' viraal te laten gaan. Een ander laat op twitter weten het ‘echt saai’ te vinden zonder Matthijs. Een fan van het eerste uur zegt af te haken nu Herman de nieuwe Matthijs is, ‘jarenlang vrijwel geen aflevering gemist van de #Top2000agogo, maar na gisteravond hoeft het voor mij niet meer.’
Veronica Superguide - Eveline van Gils
Een verademing
Toch is niet iedereen 'Team Matthijs'. Er is op twitter ook genoeg geluid van kijkers die Leo en Herman een ‘prima’ duo vinden en het programma zonder Matthijs 'veel leuker'. Een kijker vindt Herman zelfs ‘een verademing’. Een ander zegt weliswaar klaar te zijn met Matthijs van Nieuwkerk, maar wel in te zien dat de DWDD-tiran alsnog ‘de beste man voor dit programma’ blijft.
De Top 2000 à Go-Go is deze week nog iedere dag te zien rond 22:20 op NPO 1
Je las een artikel van Veronica Superguide: Jouw gids in de jungle van films, series en tv.
Bron: Veronica Superguide
Maak voordelig kennis met Story en kies een proefabonnement. Scoor 4 nummers voor €6,99 via Kiosk.nl
Of word lid van Story voor maar €2,30 per maand!
Wat anderen nu lezen
Presentatrice Natasja Froger over haar moeder: 'Zo dankbaar dat ik haar nog heb'
Martien Meiland weigert naar huisarts te gaan
Vijf maanden na hun breuk weet Montana Meiland het zeker: Géén verzoening met Dirk!
Ex-stiefvader Niccolò, het rolmodel dat André Hazes altijd zocht: ‘Hij blijft in mijn hart’
Feestelijke dag voor de zoon van Sylvie Meis
Karsu stelt huwelijk noodgedwongen uit
Gezondheidsexpert haalt hard uit naar Fajah Lourens en Monique Westenberg
Rob en Jet de Nijs delen hartverscheurend nieuws: 'Lamgeslagen en verdrietig'
Geert Wilders te zien in grootste show van Boef tot nu toe
Beveiligers mee op vakantie met ernstig bedreigde John van den Heuvel