Davina Michelle niet vies van naaktreportage Playboy
Davina Michelle zegt niet direct 'nee' tegen een naaktreportage in Playboy. Sterker nog, de zangeres staat er wel voor open. “Oh, ik zou best met mijn ‘titties’ ooit daar willen staan hoor”, zei ze woensdag in de ochtendshow van Barry Paf op 100% NL.
Aanbidders moeten nog wel even geduld hebben, want voorlopig ziet Davina het nog niet zitten. “Maar ik zeg nooit nooit. Ik zou het heel stom vinden als ik zeg absoluut niet en over drie jaar sta ik er met mijn tetten in. Dat zou ik een beetje gek vinden”, aldus de 23-jarige zangeres.
Wanneer de tijd wel rijp is, laat de blondine nog in het midden. “Dat zou echt over een tijdje zijn. Nou echt nog niet zeg maar.”
Bron: Shownieuws.nl, beeld: ANP
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Onthult: woont Raven echt op de boerderij van het programma Boerderij van Dorst?
Waarom is Het Perfecte Plaatje altijd met BN'ers?
Henny Huisman: 'Zes minuten lang hadden we de slappe lach in de Soundmixshow'
Johan Derksen spoorloos in Vandaag Inside: ‘Hoogste tijd voor een katheter’
Leerplichtzaak tegen André Hazes en Monique Westenberg
Jessie Jazz Vuijk 'op randje van' depressie in begin van zwangerschap
Rachel Hazes en oud-zakenwaarnemer proberen conflicten zelf op te lossen
Dit is wanneer Peter Gillis voor de rechter moet komen voor vermeende mishandeling van ex Nicol Kremers
Oud Kensington-zanger Eloi Youssef laat nooit eerder gedeelde nummers horen
Yolanthe ontvluchtte Nederland: ‘In LA heb ik mijn trauma’s een plek gegeven’