Caroline van Eeden weer thuis na operatie: 'Het zit er weer op'
Caroline van Eeden (59) heeft een spannende tijd achter de rug, maar straalt nu weer als nooit tevoren. Haar operatie is namelijk goed verlopen, zo laat de voormalig huisvriendin van de Meilandjes weten op Instagram.
Caroline werd weer geopereerd aan haar heup. 'Uitgesteld, maar zo nodig!', liet ze eerder weten aan haar fans. Van Eeden deelt een lachende selfie vanuit het ziekenhuis en schrijft: 'Het zit er weer op, gelukkig! Ik ben weer thuis! ??'
Weer de oude
Ze vervolgt: 'Ik ben zo lief verzorgd, ik voel me goed. En over 6 weken ongeveer de oude (nieuwe ?) bedankt voor al jullie lieve berichtjes! ❤️ #straksweeralseenkieviet #weesliefvoorelkaar.'
Bron: Boulevard | Beeld: Peter Smulders
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Voormalig huisvriendin Caroline wil juridische stappen ondernemen tegen Meilandjes
Realityfenomeen geeft gas in zijn nieuwe liefdesrelatie: Peter Gillis vraagt Wendy NÚ al ten huwelijk!
Andre's pikante onthulling over zijn contact met Saskia Noort...
Blij op de Borsato-boot: Marco ziet de zon eindelijk weer een beetje schijnen
Babette van Veen op zoek naar droomman via datingapp: ‘Mijn liefdesleven is hopeloos saai’
‘Gaby Blaaser zou voor de opnames van ‘Echte Meisjes in de Jungle’ weten dat ze zwanger is’
Vrienden voorspelden breuk Sergio Herman en 20 jaar jonger model
Tineke Schouten heeft spijt van déze keuze
Ruben Nicolai vertelt openhartig over zijn relatie
Geen fijn begin van het weekend voor Marieke Elsinga