• Samantha de Jong

Bobbi Eden trekt aan de bel: 'Barbie heeft dringend hulp nodig'

Door Redactie
Bobbi Eden trekt aan de bel: 'Barbie heeft dringend hulp nodig'

Bobbi Eden maakt zich ernstig zorgen over Samantha de Jong. In een column voor Panaroma trekt ze aan de bel: "Barbie heeft dringend hulp nodig."

Gebroken mens

Bobbi en Barbie ontmoetten elkaar onlangs op Bobbi's eigen beurs in Rotterdam (zie foto hieronder). Het was een vreemde ontmoeting voor Bobbi. "Voor mij stond een gebroken mens," schrijft de pornoster. "Wat zich daar afspeelde, zou ik nooit gebruiken in deze column, ware het niet dat het verhaal dat ze mij in tranen vertelde, hetzelfde verhaal is dat een paar dagen later in Story te lezen was." Samantha sprak over de geldproblemen, de bijstand, problemen met de kinderen en de dreigende huisuitzetting.

Drugs

De realityster was er volgens Bobbi zo erg aan toe, dat ze vermoedt dat er drugs in het spel is. "Helaas moet ik zeggen dat ik bang ben dat er drugs in het spel zijn. Ik weet het, dat is nogal een beschuldiging, maar ik ga gewoon zeggen wat niemand blijkbaar durft te zeggen," aldus de blondine. "En als ik het mis heb, dan is dat mooi. Maar ik heb in mijn carrière te veel en te vaak met meiden gewerkt met dezelfde symptomen."

Acteerwerk

Bobbi gelooft niet dat de ellende gespeeld is. "Natuurlijk zingt het verhaal rond dat het allemaal acteerwerk is en dat er zo een breuk met RTL wordt geforceerd om Barbie op deze manier naar SBS te laten overstappen. En dat ook de scheiding niet echt zou zijn. Nou, als dat zo is, verdient de Barbie die voor mij stond een Oscar." 

Hulp

De pornoster trekt aan de bel. "Ik heb haar die avond naar huis gestuurd met het advies om hulp te gaan zoeken. Want of alles nu waar is of niet, iemand hier heeft dringend hulp nodig," besluit Bobbi. 

Bobbi Eden trekt aan de bel: 'Barbie heeft dringend hulp nodig'

Beeld: Peter Smulders