- Borsato
Afscheid nemen bestaat wél: Marco Borsato en Leontine gaan scheiden
Shocking showbizznieuws: Marco Borsato en zijn Leontine gaan uit elkaar. De breuk is bevestigd door het management van Marco aan RTL Boulevard.
De twee waren sinds 1998 met elkaar getrouwd. Ze hebben samen drie kinderen: Luca (21), Senna (18) en Jada (17).
Huwelijkscrisis
Borsato wordt weer Ruiters dus. Vorige week bracht Story al het bericht naar buiten dat Leontine het leven van een gescheiden vrouw leeft. De geruchten gingen al langer dat het huwelijk van de twee niet meer de redden was.
Dromen zijn bedrog
Met name het opgebiechte slippertje dat Marco de lakens deelde met pianiste Iris Hond zorgde voor een hoop gerommel in het huwelijk van Leontine en Marco. Toch leek het erop dat zij hem de misstap vergeven had. De zanger sprak er in een interview openhartig over. In januari werd bekend dat Marco met een burn-out thuis zit.
Rust en privacy
Marco heeft inmiddels gereageerd op de breuk via social media. 'Na een huwelijk van meer dan twintig jaar hebben we met pijn in onze harten besloten om uit elkaar te gaan. We zijn dankbaar voor de mooie jaren die ons samen zijn gegeven. We vragen iedereen om ons en de kinderen rust en privacy te geven om dit te kunnen verwerken.'
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Gemis van dierbaren blijft open wond voor Thérèse Steinmetz
Peter Lusse moet vanuit financiële nood bijklussen als mantelzorger
Fajah Lourens (41) showt babybuik van zwangere dochter (22): 'Begonnen met aftellen'
Miljuschka zet schaar in lange lokken: 'Heb iets schokkends gedaan'
Waarom kwam MAFS-wijnincident niet op tv? Carlo Boszhard doet boekje open
Ai...! Moet Humberto deze smak geld aan ex Ineke betalen?
Tamara Brinkman belooft hereniging tussen Saskia en Julian in GTST
Presentator Belgische 'De Slimste Mens' vergeet spelregels tijdens deelname
Rob Goossens verklapt wat BN'ers betaald krijgen voor te gast zijn in talkshows
Ook broer van déze BN'er blijkt een superster te zijn