- Oranjes
Eloise heeft bijbaantje
Gravin Eloise van Oranje geeft Nederland via haar Instagram-kanaal een leuk inkijkje in haar dagelijks leven. Zo kunnen we zien dat ze een doodnormaal studentenleven leidt, en daar hoort ook een bijbaantje bij. In een korte video laat Eloise zien dat ze voor haar baantje in de horeca brood moest bakken. Ze is niet de enige royal die haar eigen geld wil verdienen: vorige zomer kon Story onthullen dat Eloise’s nichtje Amalia in de bediening van een strandtent aan de Zuid-Hollandse kust werkte. Het past bij het beeld dat zowel koning Willem-Alexander en koningin Máxima als prins Constantijn en prinses Laurentien hun kinderen een zo gewoon mogelijke jeugd willen geven.
Beeld: Peter Smulders
Lees het hele verhaal in Story. Dit artikel komt uit Story. Editie 21 ligt nu in de winkel of lees het artikel via Magazine.nl
Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.
Wat anderen nu lezen
Prinses Annette gekweld door vervelende aandoening: ‘Ik kan mijn linkerarm niet meer bewegen’
Gravin Eloise geniet met 'leukste gezelschap' van Japan
Pieter van Vollenhoven feliciteert zoon met verjaardag: 'Gefeliciteerd oude makker'
Zo zag jonkheer Claus-Casimir er vroeger uit!
Zo denkt Argentinië echt over Máxima!
Zó zag Prinses Beatrix er vroeger uit
Zo ziet het leven van prinses Alexia op de kostschool eruit
Zó hebben Willem-Alexander en Máxima elkaar ontmoet
Dit zijn de BN'er vrienden van Willem-Alexander en Máxima
Koning Willem-Alexander heropent Paleis het Loo in Apeldoorn