• Oranjes

Constantijn in zelf-isolatie na contact met besmet persoon

Door Redactie
Constantijn in zelf-isolatie na contact met besmet persoon

Prins Constantijn zit in zelf-isolatie omdat hij een week geleden 'nauw contact' heeft gehad met iemand die besmet is met het coronavirus. Dat laat de prins, die afgelopen dinsdag nog in de Grote Kerk aanwezig was bij Prinsjesdag, vrijdag weten op Twitter.

Constantijn lijkt zelf geen klachten te hebben en is niet getest. 'Voel me een paria die bang is iets door te geven wat ik waarschijnlijk helemaal niet heb. Ook apart om dagen onbewust rond te lopen. Vraag me af of ik wel voldoende afstand gehouden heb, handen gewassen.. Denk het wel.'

Drie dagen

Het contact vond een week geleden plaats, dus de prins moet zich nog drie dagen afzonderen.

Bron: ANP | Beeld: Peter Smulders

Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.