
Speciaal voor de feestdagen heeft Marc Inbane een elegante Cosmetic Bag gelanceerd.
Deze zwarte limited edition tas kunt u zowel als handige toilettas voor op reis, als ruime make-uptas en als chic avondtasje gebruiken. Hij heeft een luxe uitstraling door het elegante ruitjesmotief. Een mooi kerstcadeau dus voor een speciaal iemand, maar u kunt het tasje natuurlijk ook zelf houden. Kijk voor alle informatie op: marcinbane.com. Story geeft drie tasjes weg!
Winnen
Wil jij kans maken? Vul dan nu het win-formulier hieronder in.
Is het winformulier niet zichtbaar? Dit kan te maken hebben met uw cookie-instellingen van uw internetbrowser. Lees hier hoe u uw cookies kunt verwijderen voor elke internetbrowser.
Kunt u het winformulier nog steeds niet zien? Probeer dan een andere internetbrowser of gebruik een ander apparaat om mee te doen met de winactie.