Van uitgebreide kerstdiners tot cadeautjes onder de kerstboom: kerstavond werd weer goed gevierd. Veel BN'ers lieten deze feestelijke avond niet onopgemerkt voorbij gaan en deelden een sfeerimpressie van hun kerstavond.

1. André Hazes, Rachel Hazes & Monique Westenberg

 

Herenigd!❤️?

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes) op

2. De familie Kluivert

 

FAMILY ❤️#merrychristmas

Een bericht gedeeld door Patrick Kluivert (@patrickkluivert9) op

3. Andy & Melisa

 

Wij zijn klaar voor kerstavond!

Een bericht gedeeld door Melisa Schaufeli #hairartist (@melisaschaufeli) op

4. Leco van Zadelhoff

5. Quinty Trustfull

6. Chantal Janzen

 

D’n deze❤️

Een bericht gedeeld door Chantal Janzen (@chantaljanzen.official) op

7. Lieke van Lexmond

8. Carice van Houten 

 

Merry Christmas x

Een bericht gedeeld door Carice van Houten (@leavecaricealone) op

9. Georgina Verbaan

 

Heiligabend ✨

Een bericht gedeeld door Georgina Verbaan (@gverbaan) op

10. Simon Keizer

11. Ilse DeLange

 

Merry Christmas everyone ? Fijne kerstdagen allemaal ❤️

Een bericht gedeeld door Ilse DeLange (@ilsedelangemusic) op

12. Patty Brard

13. Nicolette van Dam

 

Kerstdiner bij m’n schoonfam ❤️❤️❤️ (?? @slagerijvandam ?)

Een bericht gedeeld door Nicolette van Dam (@nicolettevandam1) op

14. Angela Groothuizen

 

Kerst! #family&friendstime

Een bericht gedeeld door Angela Groothuizen (@angelagroothuizen) op

15. Monique Smit

 

Vrolijk Kerstfeest! ?❤️

Een bericht gedeeld door Monique Smit (@moniquesmit_insta) op

16. Britt Dekker

Beeld: Peter Smulders

Article continues after the ad