Elke week deelt Story de mooiste, ontroerendste en bijzonderste foto's die voorbijkomen op Instagram. Een mooi kijkje in het leven van de sterren.

Nicolette Kluijver

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zondag 🎨❤️🐯🐶

Een bericht gedeeld door Nicolette Kluijver (@nicolettekluijver_) op

Samantha Steenwijk

Dionne Stax

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fall is in the air @saltspringisland #canadatrip🇨🇦

Een bericht gedeeld door Dionne Stax (@dionne_stax) op

Henny Vrienten

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Een man met liedjes in het hoofd.

Een bericht gedeeld door Henny Vrienten (@hennyvrienten) op


Dave Roelvink

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌴🌴🌴🌴

Een bericht gedeeld door Dave Roelvink (@daveroelvink) op

 

Article continues after the ad

Tatum Dagelet

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bye Bye Bali

Een bericht gedeeld door ᴛᴀᴛᴜᴍ ᴅᴀɢᴇʟᴇᴛ (@tatumdagelet) op

Daniëlle Oerlemans

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Moments!

Een bericht gedeeld door Danielle Oerlemans (@danielleoerlemans) op

Leontine Borsato

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cheers lieve @masterinhappiness Maartje! #vriendschap #friends #dankbaar #countyourblessings #blessed ❤️

Een bericht gedeeld door Leontine Borsato (@leontineborsato) op

Doutzen Kroes

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunshine

Een bericht gedeeld door Doutzen Kroes (@doutzen) op

Ferri Somogyi
 

 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ik kan t nog nauwelijks geloven dit wonder. #Véda

Een bericht gedeeld door Ferri Somogyi (@ferrisomogyi) op

Dit artikel komt uit Story editie 43. Deze ligt nu in de winkel of lees het magazine op Blendle.

Wil je op de hoogte blijven van al het royalty nieuws? Volg dan de Story Royalty Facebookpagina!

Op de hoogte blijven van onze leukste artikelen en winacties? Schrijf je in voor de Story-nieuwsbrief.

Beeld: ANP