Van uitgebreide kerstdiners tot cadeautjes onder de kerstboom: Eerste Kerstdag werd massaal gevierd. Benieuwd hoe de BN'ers deze feestelijke dag vierden? Hieronder vind je een overzicht. 

1. Trijntje Oosterhuis 

2. Edsilia Rombley 

3. André Hazes 

 

Familie 2.0❤️

Een bericht gedeeld door Andre Hazes (@andrehazes) op

4. Nick Schilder

 

Merry merry X-mas!🎄💙🎁❄️ @kirsten_schilder

Een bericht gedeeld door Nick Schilder (@nickschilder) op

5. Eric van Tijn

6. Angela Groothuizen

 

Kerst met mijn moesje ( bijna 92) #dankbaar

Een bericht gedeeld door Angela Groothuizen (@angelagroothuizen) op

7. Ruth Jacott

 

Christmas diner with my familie🎄❤️💋

Een bericht gedeeld door Ruth Jacott (@ruthjacott) op

8. Kim Kötter

9. Heleen van Royen

 

Family ❤️#christmas #love #forever

Een bericht gedeeld door Heleen van Royen (@heleenvanroyen) op

10. Frans Bauer

11. Nikkie Plessen

12. Belle Perez

 

Liefde ❤

Een bericht gedeeld door Belle Perez (@realbelleperez) op

13. Nicolette van Dam

 

Merry Christmas! With a lot of love, fun and happiness ❤️🎄🎅🏻 @basssmit

Een bericht gedeeld door Nicolette van Dam (@nicolettevandam1) op

Beeld: Peter Smulders

Elke week deelt Story de mooiste, ontroerendste en bijzonderste foto’s die voorbijkomen op Instagram. Een mooi kijkje in het leven van de sterren. Met deze week: bekende Nederlanders en hun gezelschap. 

Jorien ter Mors 

Johnny de Mol 

 

Ruud Gullit 

 

Big 👍🏽to my girlfriend she did well @karinderooy

Een bericht gedeeld door Ruud Gullit (@ruudgullitofficial_) op

Gerard Joling 

 

Je kunt het natuurlijk ook te Bont maken ! @thomasbergeofficial #kirchberg #gerardjoling

Een bericht gedeeld door Gerard Joling (@gerard_joling) op

Jennifer Hoffman 

Patty Brard 

Dit artikel komt uit editie 8 van Story. Nu in de winkels.

Beeld: Soenar Chamid | Hollandse Hoogte

Doutzen Kroes staat bekend als de mooiste vrouw van Nederland. Haar goede genen heeft ze te danken aan haar moeder. De twee lijken als twee druppels water op elkaar!

Fryske famkes

Het topmodel en haar zusje Rens bezochten dit weekend hun 62-jarige moeder Geartsje. Doutzen ging terug naar haar roots in Friesland. De zussen en moeder maakten een wandeling, en dat werd vastgelegd. Rens deelde het kiekje van de 'Fryske famkes' op Instagram. Daarop is duidelijk te zien dat Doutzen erg veel lijkt op haar moeder Geartsje! 

 

Een bericht gedeeld door Rens Kroes (@renskroes) op

Beeld: Peter Smulders