GORDON ÉN GERARD JOLING WEER SAMEN IN DE TOPPERS!

Als eerste kan Story deze week melden wie de nieuwe Topper wordt. Volgens welingelichte bronnen worden niet Gordon of Gerard Joling de man naast Jeroen van der Boom en René Froger, maar gaan zowel Gordon als Gerard Joling samen de Toppers versterken!!!

In de loop van woensdagavond werden de champagnekurken ontkurkt bij Toppers-manager Benno de Leeuw. Lange tijd zochten ze naar een vervanger voor Gordon toen hij in september er de brui aan gaf. In de weken daarna kwamen zowel Benno als Oppertopper René Froger tot de conclusie dat er maar twee zangers in Nederland waren die bij de Toppers horen. Alleen Gerard Joling en Gordon kwamen daarvoor in aanmerking. Zowel met Gerard als Gordon werd lange tijd gesproken. In eerste instantie zag het er naar uit dat Gerard afhaakte. Ook na alle vele gesprekken. En Gordon liet deze week bij Edwin Evers zich nog ontvallen dat hij eigenlijk geen zin had in het hele circus.

Maar de twee mannen hebben, volgens onze insider, iedereen op het verkeerde been gezet. Want op donderdag 3 december zal bekend worden gemaakt dat de Toppers vanaf nu niet meer uit drie, maar vier personen zal bestaan. In de ArenA staan volgend jaar, naast René Froger en Jeroen van der Boom, ook Gordon en Gerard Joling. Het lijkt er dus op dat de laatste twee hun ruzies hebben bijgelegd. Hoe lang dat gaat duren, dat weet niemand. Maar mocht één van hen dan alsnog afhaken, bestaat de Toppers nog steeds uit drie zangers.

Meer nieuws? Word lid van de nieuwsbrief!

UW REACTIE

Gerelateerde Artikelen

Reactie(s)

  • 03 DEC 2009 (5:51) door gonnie

    joehoeeeeeeeeeeeee wat leuk.eindelijk de 2 gekke (gezonde gekke) weer samen. inderdaad was story erg snel met dit bericht,op de telegraafpagina was t pas 1 uur snachts bekent gemaakt ik vind t toppie dat ze er weer zijn

1 Reactie(s)